Jdi na obsah Jdi na menu
 


♥Dokud jsem nepoznala tebe, nevěděla jsem, jaké je to těšit se na Valentýna. Teď když tě mám, tak ti přeji toho nejzamilovanějšího Valentýna!

♥Valentýn je svátek zamilovaných, takže i můj. Já nejsem si zcela jistá jestli je i tvůj. Já doufám že je NÁŠ, tak řekni mi to prosím abys to věděl tak v srdíčku tě nosím.

♥I když je Valentýn děsně komerční americký svátek mě to vůbec netrápí, k životu ho nepotřebuju, ale tebe ano protože tě mocinky moc MILUJI.

♥Ke svatému Valentýnu ti z lásky verše posílám, jen co budem spolu, sladkou pusu ti dám!Srdce mé ti z lásky daruji protože tě tolik miluji!!!

♥Chtěla jsem tě přitáhnout magnetem lásky, ale bohužel jsi dřevo... A tak aspoň krásného Valentýna... :o)

♥Tohle je smska pro všechny který a)nesnášej Valentýna b)jsou sami c)nikdy nepoznali lásku d)jsou hezký jako mísa od záchoda e)pro ty ostatní. . . . . . . . . . . snad se tam najdeš.

♥Valentýnku moje lásko dneska tobě posílám. Ať víš že já neustále pro tě v srdci místo mám.

♥ Jsi má láska, jsi můj sen, Tobě patří dnešní den. Jenom s Tebou chci se smát a věrně Tě milovat. Zažeň z tváře každý stín, vždyť je svatý Valentýn!!

♥ Ke svatému Valentýnu Ti z lásky verše posílám, jen co budem spolu, sladkou pusu ti dám! Srdce mé Ti z lásky daruju, protože Tě tolik miluju!!

♥ Na svatého Valentýna srdíčko své otvírám, že jsi moje velká láska, stále na Tě vzpomínám a polibky do dáli za tebou já posílám..

♥ Dnes, když Valentýna máme, dnes, když se tak dlouho známe, chci Ti říct lásko má, že jsi ta jediná, co v mém srdci místo má. Milion hubiček posílá tvůj mazlíček;)

♥ K svátku svatého Valentýna Ti přeji: Za prvé, aby se Ti splnila ta nejtajnější přání. A za druhé, abych byla přímou součástí bodu jedna.. :))

♥ K Valentýnu zprávičku, odpoledne kytičku, po večeři spoustu pus a v postýlce orgasmus! :)

♥ Valentýnku, moje lásko, dneska Tobě posílám. Ať víš, že neustále pro Tebe místo v srdci mám!

♥ @-,--- tato růže je pro tebe! Miluji Tě! Krásného Valentýna :-)

♥ K svátku sv. Valentýna ti přeji za 1. aby se ti splnila ta nejtajnější erotická přánía za 2. abych byla přímou součástí bodu 1...

♥ Na svatého Valentýna jenom já a žádná jiná...

♥ kVa..... kVa..... kVa..... kVa..... k Valentýnovi...

♥ Dobré ráno, krásný den, to ti přeje ten, kdo miluje tebe jen. Vzpomínej tiše, kdo ti to píše, až to zjistíš, odepiš...

♥ Posílám ti zprávičku z temné noci, aby ji přečetly tvé krásné oči. Dobrou noc a krásné snění, kdo to přeje, s tebou není. Někdy se snad setkáme, snad i lásku vyznáme. Teď už ovšem nech si zdát, o tom, o kom víš, že tě má rád...

♥ Zavři očka hajinkej, jak medvídek malinkej. Zavři očka, ať jsi po tmě, ať se ti zdá třeba o mě...

♥ Blíží se noc a vlci začnou zase výt. Moje duše nenajde klid a temný síly zase budou mít zájem uhasit poslední jiskřičkunaděje v jednou srdíčku...

♥ Až budeš večer usínat a tvých rtů se dotkne vánek, bude to polibek ode mě, pro Tvůj sladký spánek.

♥ Pac a pusu na cumáček, posílá Ti Tvůj miláček.

♥ Dobrou noc a krásné snění, kdo to přeje s tebou není. Někdy se snad potkáme, snad i lásku vyznáme... Teď už ovšem nech si zdát, o kom víš, že má tě rád.

♥ Spi sladce, už nemusíš se bát, svou lásku chci jen tobě dát.

♥ Ležím už v postýlce, pomalu usínám, budu snít o Tobě, pusinku posílám.

♥ Krásné ráno miláčku, zvedni hlavu z polštářku. Přeji Ti překrásný den a posílám Ti pusinku jen.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

no nazdar

(sisinka, 31. 1. 2011 21:56)

ocekavala jsem neco co ma smrnc ale nic moc. RADA:nez napises neco jako basen porad se jestli to ma rym nektere jsou k popukani

blog

(Jana, 2. 10. 2008 20:10)

Ahojky. Máš pěkný blog, fakt bezva :o)

některé SMSky mohou od někoho i bolet!!!

(MichalLukyGregorMirekMarekHonzaMatějKuba, 13. 2. 2008 20:30)

ta 5. SMSka neni zrovna pro kluka příjemná.To si myslím , protože říct nějakému klukovi že je dřevo tak... tak to vezme špatně a může dojít k rozchodu.Já s tím mám zkušenosti.....
Můj kámoš dostal od své holky podobnou SMSku a on se naštval, že ho nebere vážně a že ho má za blbý dřevo a tak se s ní rozešel.Jinak to bylo supr holka.